Категорія: Події

12 годин для успіху!

Без 44441

УВАГА! Якщо ти не встиг відправити роботу вчасно, або твій собака з’їв твої записи и ти почав все спочатку, то в тебе є можливість відправити роботу на конкурс. Тільки сьогодні(21.03.18) до опівночі, відправ своє есе і прийму участь у конкурсі! Не змарнуй можлівість!

Тренінг: Як підготувати заявку на грант

logo4-01

1-2 жовтня відбувся тренінг в рамках проекту “Студенти за прозорі бюджети міст та університетів”, який реалізовується Молодим Народним Рухом за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy).
Завдяки професійному тренеру Віктору Бобиренку студенти дізнаюлися про: Читати далі »

ІІ міський конкурс учнівських робіт ім. Вячеслава Чорновола

чорновілenitet_1990

З огляду на визначну роль особистості Вячеслава Чорновола у здобутті Незалежності України, Сумська обласна організація “Молодий Народний Рух” оголошує “ІІ міський конкурс учнівських робіт ім. Вячеслава Чорновола”. Основна мета конкурсу – виховання в молоді патріотизму, національної свідомості, усвідомлення відповідальності за майбутнє України Читати далі »

Молодорухівці відстоюють декомунізацію в Сумах

вата2740652_7257480812922761738_n

В п’ятницю, 5 лютого в Сумах були організовані громадські слухання під назвою ” Щодо недопущення прийняття міським головою незаконного рішення під час прийняття закону про декомунізацію”. Читати далі »

У Сумах вшанували Вячеслава Чорновола

чорнQ0x02yxL8

Сьогодні, 24 грудня видатному політику, громадському діячу, політв’язню – Вячеславу Чорноволу мало виповнитись 78 років.

В цей день молодорухівці поклали квіти до меморіальної дошки на вулиці Горького, 2. В цьому приміщенні неодноразово бував Вячеслав Максимович під час своїх поїздок до Сум. Читати далі »