Категорія: МНР в Україні

Де в Україні найбільше дбають про молодь? Порівняльний аналіз

bc51ecca

Молодий Народний Рух провів дослідження стану молодіжної політики в різних регіонах України. Нами проаналізовано фінансування потреб молоді в Дніпропетровській, Івано–Франківській, Львівській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській  та Черкаській областях. Читати далі »

Олег Колєсніков: Навіщо брехати?

Олег

За 7 років активної громадської діяльності, я вже звик до того, що деякі громадські організації проводять свої заходи на папері. Як правило, це потрібно для звітності перед ґрантодавцями. Але з тим, що захід, який було проведено лише в уяві деяких людей, став приводом для гордості і піару в обласних виданнях, я зіштовхуюсь вперше. Читати далі »

Молодий Народний Рух підтримав фестиваль «Бандерштат»

Бандер

Всеукраїнська громадська організація «Молодий народний рух», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив», Національна скаутська організація України «Пласт» та Соціал-націоналістична асамблея цього річ стали організаціями-партнерами фестивалю.

“Фестиваль “Бандерштат” є одним з найбільших та найкращих фестивалів в Україні. Це не просто традиційний фест, а цілий комплекс заходів, направлений на патріотичне виховання молоді. Саме такі заходи мають стати пріоритетом у державній політиці підвищення патріотизму. Тому для Молодого Народного Руху за честь вже вдруге бути партнером фестивалю “Бандерштат” –  Олексій Захарченко, перший заступник Голови ВГО “Молодий Народний Рух” Читати далі »

У Василькові у купальську ніч дівчата плели вінки

ніч

В ніч на 7 липня за традицією в Україні відзначається свято Івана Купала. На березі Стугни учасники Молодого Народного Руху влаштували святкування Івана Купала. Ця ніч передусім важлива для всіх незаміжніх дівчат та неодружених хлопців. Читати далі »

Армія потребує твоєї підтримки!

11

У супермаркетах торгової мережі «Гостинний дім» на вул. Дзвонарській та на вул. Стуса та у супермаркетах торгової мережі «Колібріс» на вул. Рубчака та на вул. Хіміків відбувається збір необхідних речей та продуктів для допомоги українській армії. Читати далі »