Категорія: Статті

Оголошено набір до “Майстерні активних громадян” в Сумах

sumy_1

Активісти Сумщини, не пропустіть шанс освоїти практичні інструменти протистоянню корупції та контролю за владою!

Інститут Медіа Права запрошує активістів Сумської області долучитись до участі у Майстерні активних громадян. Читати далі »

У Глухові досі будують гуртожиток для сімейної молоді

гурт202

Студентські роки – це не лише час бурхливої молодості. Інколи в цьому віці молоді люди створюють сім’ю і потребують вже дещо інших умов проживання. У листопаді  2014 року Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка уклав угоду з ПАТ «Сумбуд» на роботи з будівництва гуртожитку для сімейної молоді.  Вартість робіт оцінюється у 321 тис. грн.

Читати далі »

Список переможців І міського конкурсу учнівських робіт ім. Вячеслава Чорновола

Переможці1

Конкурсний комітет, уважно вивчивши всі надіслані роботи, прийняв рішення нагородити грамотами та подарунками наступних учасників (за алфавітом): Читати далі »

Стартувала всеукраїнська кампанія “Майдан Тебе пам’ятає”

1
Стартувала всеукраїнська кампанія «Майдан Тебе пам’ятає», метою якої є привітати учасників Революції Гідності з річницею початку подій на Майдані, подякувати їм за героїчну боротьбу та відстоювання України! Кампанія триватиме протягом листопада 2014 р.– лютого 2015 р. Організаторами кампанії виступили інтернет-магазин «Крамниця Патріота» та громадська ініціатива «Пошта Майдану». Читати далі »

У Сумах пройде тренінг «Комунікація в команді»

Громадський_сектор_Євромайдану

Громадський сектор Євромайдану 5 липня (субота) о 10:00 запрошує відвідати тренінг на тему інформаційної безпеки та комунікація в організації.
Тренери з Тернополя розкажуть про те як залучати однодумців та створювати дієву команду громадської організації та варіанти мотиваційних чинників для залучених волонтерів. Питання комунікації в організації буде розглянуто на прикладі Громадського сектора Євромайдану, який виник саме на волонтерських засадах під час подій Революції Гідності листопаду 2013 р. – лютого 2014 р. Читати далі »