Категорія: Полтавщина

Олег Колєсніков: Навіщо брехати?

Олег

За 7 років активної громадської діяльності, я вже звик до того, що деякі громадські організації проводять свої заходи на папері. Як правило, це потрібно для звітності перед ґрантодавцями. Але з тим, що захід, який було проведено лише в уяві деяких людей, став приводом для гордості і піару в обласних виданнях, я зіштовхуюсь вперше. Читати далі »

В Лубнах молодь взялася за прибирання міста

луб

24 травня 2014 року в м. Лубни громадські активісти вийшли на суботник.

В його рамках молоді мешканці міста прибрали Кондрачевський ліс – одне із найулюбленіших місць відпочинку лубенців. Про це нашу редакцію повідомили організатори акції. Читати далі »

Пам’ятай про Крути!

палян

27 січня члени Полтавської ОО МНР провали лекцію на тему “Пам’ятай про Крути”, для школярів 10 “Б” класу школи-ліцею №2, міста Лубни, в рамках якої, учні переглянули документальний фільм “Боги вирішили інакше” про події, що супроводжували бій під Крутами. Читати далі »

Символіка Незалежності

полтавська

24 серпня 2013 року активісти Полтавської обласної організації ВГО МНР провели у м. Лубнах акцію «Символіка незалежності». Біля місцевого кінотеатру «Київська Русь», де цього року відбувався святковий концерт, молодорухівці малювали всім бажаючим символи незалежності України – тризуб та прапор. Особливо сподобалося це малечі, яка урізноманітнила себе різними графіті та зображеннями. Старше покоління теж не відставало, проте у своїх фантазіях було стриманіше – обмежилося лише маленькою символікою. Читати далі »

Чисто там де не смітять!

xFuKWwXOgmo

17 серпня Полтавська обласна організація Молодий Народний Рух провела акцію «Чисто там де не смітять» яка, полягала в прибиранні території Кондрачевського лісу, акція була спрямована на те щоб звільнити гарну місцину для відпочинку від сміття, яке заважало відпочинку бажаючим провести час на природі, не за монітором комп’ютера. Читати далі »