Категорія: Івано-Франківщина

Армія потребує твоєї підтримки!

11

У супермаркетах торгової мережі «Гостинний дім» на вул. Дзвонарській та на вул. Стуса та у супермаркетах торгової мережі «Колібріс» на вул. Рубчака та на вул. Хіміків відбувається збір необхідних речей та продуктів для допомоги українській армії. Читати далі »

У Калуші відбулась ХV звітно-виборча Конференція міського осередку МНР

калуш конф

1 червня 2014 року Калуська міська організація Молодого Народного Руху провела ХV звітно-виборчу Конференцію, на якій зібрались молодорухівці та прихильники організації.
Даний захід розпочався із привітання від Олега Нижника, почесного молодорухівця, Олега Савки, голови Івано-Франківської обласної та заступника всеукраїнської ГО МНР, а також Андрія Стойлова, голови Івано-Франківської міської організації МНР. Читати далі »

Молодий Народний Рух запрошує на табір “Чорний Ліс-2014” імені Степана Бандери

чорний ліс

9-11 травня відбудеться традиційний МНРівський вишкіл у селі Грабівка Калуського району Івано-Франківської області.

Програма табору органічно поєднує активний відпочинок з патріотичним вишколом, даючи учасникам можливість краще пізнати себе і знайти нових друзів. Читати далі »

“За горами гори, хмарою повиті…”

гор
Не є секретом те, що мандрівка горами може подарувати незабутні враження і позитивний заряд на довгий час. Гори – це та можливість для багатьох людей, які проживають у містах, кардинально змінити навколишнє середовище і просто відпочити у своє задоволення. Безпосередньо «доторкнутися» до природи – ось те, що пропонують нам гори, а випробувати свої сили – це те, чим манять нас вони. Подорожі українськими Карпатами є для більшості калуських молодорухівців пристрастю. І минулих вихідних вони вже відкрили «новий сезон»!  Читати далі »

У Калуші провели турнір пам’яті Сергія Кокуріна та Олександра Музичка

пейнтбол

29 березня Калуська міська громадська молодіжна організація «Молодий Рух» спільно з міським центром «Спорт для всіх» у лісовому масиві Підгірок, що у Калуші, провели турнір із пейнтболу. Організатори присвятили змагання пам’яті двох новопреставлених Героїв України, які віддали життя з зовнішніми та внутрішніми окупантами: Сергію Кокуріну та Олександрові Музичку. Читати далі »